Aktualności

Zaginął piesek

08.08.18

BRZ TELEFON

13.07.18

27 czerwca 2018 roku został znaleziony telefon marki Huawei przez mieszkańca Miasta Tychy na terenie lasów murckowskich.

Karta Rowerowa

05.07.18

Na przełomie miesięcy : maja i czerwca 2018 roku funkcjonariusze Straży Miejskiej Miasta Tychy przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Tychach, na prośbę Dyrekcji Szkół Podstawowych przygotowali dla młodych Tyszan egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Straż Miejska na Olimpiadzie Przedszkolaka

03.07.18

Akademia Piłki nożnej GKS Tychy po raz kolejny przeprowadziła Olimpiadę Przedszkolaka. Na tę imprezę zaproszone były wszystkie przedszkola tyskie oraz służby miejskie.

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom- w Mediatece

03.07.18

Z tej to okazji w Miejskiej Bibliotece Publicznej został zorganizowany festyn dla najmłodszych mieszkańców Tychów. W całą akcje zostały zaangażowane wszystkie służby miejskie. Straż Miejska Miasta Tychy również wzięła udział w tym przedsięwzięciu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×