DZIELNICOWI Straży Miejskiej Tychy- rejony i kontakt

Strażnicy dzielnicowi dbają o spokój i porządek publiczny na konkretnym, przypisanym im terenie. Imiennie odpowiadają za powierzony rejon działań. Dzielnicowi ścisłe współpracują z administratorami terenu, administracjami MZBM, spółdzielniami mieszkaniowymi i radami osiedlowymi. Są w stałym kontakcie ze szkołami i przedszkolami. W ramach działań promocyjnych i profilaktycznych uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez społeczności lokalne na swoich terenach. Rozmawiają z mieszkańcami i rozwiązują zgłaszane przez nich problemy.

Strażnicy dzielnicowi współpracują również z dzielnicowymi Policji. Wymieniają między sobą doświadczenia oraz inicjują wspólne działania na rzecz poprawy porządku i bezpieczeństwa w rejonie.

Dodatkowo interwencje, zgłoszenia i prośby o nawiązanie kontaktu przez strażników dzielnicowych można kierować przez Dyżurnego Straży Miejskiej na numer alarmowy 986.

starszy inspektor
Aleksander Góra
 osiedla- W, Cztery Pory Roku  728-835-018 
starszy inspektor
Marek Petelczyc
 osiedla- Z, Z-1, P, Sigmy, Cielmice , Tereny Przemysłowe granica na ul. Oświęcimskiej  728-835-022
starszy inspektor
Adam Potrawa
 osiedla- A, B, Stare Tychy, Mąkołowiec, Wilkowyje, Czułów zachód granica na ul. Katowickiej,  728-835-017
inspektor
Krzysztof Myczka
 osiedla- T,U,K  728-835-025
inspektor
Krystian Odrobiński
 osiedla- E, F, Czułów wschód granica na ul. Katowickiej, Jaroszowice, Wygorzele, Urbanowice granica na ul. Oświęcimskiej  728-835-037
inspektor
Piotr Rydz
 osiedla- L, H, R, Żwaków, Glinka, Suble  728-835-040
inspektor
Łukasz Kopczyk
 osiedla- C, D, G, O, N, M  728-835-036
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.