20 grudnia 2023 12:54

18 grudnia zakończyliśmy kolejny kurs samoobrony dla kobiet, organizowany przez Straż Miejską w Tychach. Tegoroczną edycję jesienną rozpoczęliśmy 7 października z pełną salą, chętnych do walki, kursantek.

Dzień zakończenia kursu to triumf najbardziej konsekwentnych wojowniczek, którym udało się dotrwać do końca!

Prowadzone przez nas zajęcia to nie przygotowania do selekcji komandosów i innych służb specjalnych:)

Jestem pewien, że każda mieszkanka naszego miasta, która zechce uczestniczyć w kursie, ukończy go z wyróżnieniem! Tutaj nie ma rywalizacji i stawiania ocen. Na zajęciach każdy uczestnik walczy o swoje. Dla jednych to trening już wcześniej nabytych umiejętności i ogólnorozumiane zajęcia sportowe, a dla innych pokonywanie małych, własnych granic i poznawanie swoich ograniczeń.

Najważniejsze w regularnych treningach to praca nad sobą i dla siebie. A najważniejsze - to czuć się bezpieczecznie. Pamiętaj: AKTYWNIEJSI -BEZPIECZNIEJSI!

Zapraszamy. Do zobaczenia na kolejnych kursach.

foto: SM Tychy

MW

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.