25 grudnia 2023 9:31

24 grudnia, to wyjątkowy dzień. W tym roku strażnicy miejscy włączyli się do akcji "Wigilia dla Tych" - to już czwarta edycja tego niezwykłego wydarzenia.

O godzinie 9:00, mundurowi zjawili się w rejonie stadionu miejskiego gdzie znajdował się cały sztab wydarzenia. Już po kilkunastu minutach, radiowozy zostały zapakowane po sam dach "zestawami wigilijnymi" (w których skład wchodził między innymi barszcz, słodycze oraz pluszaki dla najmłodszych). Przed godziną 10:00, oba radiowozy wyruszyły w różne części miasta - gdzie pod szesnastoma adresami oczekiwali odbiorcy.

Każdego roku celem wydarzenia jest wsparcie osób samotnych oraz potrzebujących, zamieszkujących nasze miasto.

 

Dziękujemy za te wyjątkowe chwile.

Fot: Tomasz Gonsior - Fotografia

(MP)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.