5 lutego 2024 14:33

3 lutego, około godziny 21:50, strażnicy miejscy poruszający się Ul. Edukacji na jednym z parkingów zauważyli grupę osób, których zachowanie wskazywało o jakimś niecodziennym zdarzeniu.

Strażnicy bezzwłocznie podjęli interwencję, podczas której na parkingu ujawnili dwa uszkodzone samochody, a także kobietę, która pośpiesznie oddala się z miejsca zdarzenia. Mundurowi podjęli pościg pieszy, za jak się później okazało właścicielką jednego z pojazdów. Świadek całego zajścia poinformował, że ujęta osoba chwilę wcześniej spowodowała kolizję, w wyniku czego został uszkodzony prawidłowo zaparkowany pojazd. Strażnicy o całym zajściu powiadomili dyżurnego KMP Tychy. Po przybyciu na miejsce patrolu policji i zbadaniu kobiety alkomatem wynik wykazał 1.97 promila w wydychanym powietrzu.

Fot: Monitoring Prywatny / Tyskie Informacje Drogowe

(MP)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.