4 września 2023 14:22

3 września odbył się XI tyski półmaraton. Wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez sportowych w naszym mieście. A jeśli to jest wydarzenie, które odbywa się na ulicach miasta to w zabezpieczeniu trasy półmaratonu nie mogło zabraknąć tyskich strażników.

W Tychach organizowanych jest dużo imprez o zasięgu ogólnomiejskim. Czy to koncerty nad Jeziorem Paprocańskim czy pod Żyrafą. Biegi, przejazdy i wyścigi. Kalendarz imprez miejskich jest coraz gęściej zapisany. A  tym samym w naszym malutkim strażnickim kalendarzyku służb zaczyna brakować strażników do realizacji działań statutowych. Nie narzekamy. Straż Miejska ma pomagać społecznści lokalnej. Na razie, z tym stanem osobowym jaki posiadamy się to udaje. 

 

foto:SM

MW

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.