27 lipca 2023 22:12

27 lipca, kilka minut po godzinie 17, strażnicy miejscy patrolujący rejon ul. Dębowej zauważyli zataczającą się kobietę, która prowadziła wózek z małym dzieckiem.

Chwilę wcześniej jeden z funkcjonariuszy będąc w czasie wolnym od służby poinformował że w rejonie ul. Darwina znajduję się kobieta z dzieckiem, której stan może wskazywać iż jest nietrzeźwa, strażnik poinformował także o kierunku w którym się udała.

Po kilku chwilach okazało się, że kobieta ujęta na ul. Dębowej, to ta sama która była widziana na ul. Darwina. Mając na uwadze silne pobudzenie, jak i wyczuwalną woń alkoholu, podjęto decyzję o przebadaniu kobiety na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wskazało blisko 2,50 promila w wydychanym powietrzu.

Opiekę nad małoletnim przejęła rodzina, natomiast kobieta została przewieziona do Izby Wytrzeźwień Sosnowcu.

Fot: Archiwum Straży Miejskiej Miasta Tychy

(MP)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.