27 lutego 2023 20:37

26 lutego, około godziny 16:00 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Grota Roweckiego może znajdować się osoba potrzebująca pilnej pomocy.

Na miejsce oprócz strażaków został zadysponowany patrol mieszany, w skład którego wchodzi strażnik miejski i policjant. Po przybyciu wszystkich służb na miejsce, podjęto decyzję o wejściu do mieszkania przez uchylone okno, korzystając z drabiny mechanicznej należącej do strażaków.

 

W mieszkaniu znajdowała się lokatorka która nie wymagała pomocy medycznej. Korzystając z okazji, zwracamy się z prośbą aby reagować na sytuację, w których nie widzimy dłuższy okres sąsiadów. W tym wypadku wszystko skończyło się dobrze, a działania zakończono po 40 minutach. 

 

Fot: 112Tychy.pl

(MP)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.