2 grudnia 2022 13:47

Kiedy dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Tychach zwraca się z prośbą o zastępstwo "stopki" na przejściu dla pieszych przy ul. Oświęcimskiej nie możemy odmówić.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej są przeszkoleni w kierowaniu ruchem i posiadają do tego stosowne dokumenty. Pełnimy służbę w rejonie szkół i przedszkoli. W nagłych sytuacjach takich jak nieobecność osoby, która przeprowadza dzieci przez przejście dla pieszych strażnicy zastąpią także "stopkę".

Wystarczająco dużo sytuacji stresujących czeka dzieci w szkole:) Dlatego spokój i bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły jest dla nas najważniejsze.

   

MW

foto.SM

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.