3 listopada 2022 9:18

1 listopada, jak co roku pełnimy służbę w rejonie cmentarzy. Głównie to wskazywanie wolnych miejsc i pomoc w parkowaniu na cmentarnych parkingach. Cały dzień w spalinach;( Dlatego tak bardzo cieszy miły uśmiech, zrozumienie sytuacji i zwykła ludzka życzliwość!

A podziękowania wyrażone pisemnie....najbardziej!

"Dzień dobry,
w tym smutnym  dniu 1XI.  w strefie cmentarzy zaskoczyła mnie  pozytywnie organizacja pracy Straży Miejskiej w Tychach. Mam bliskich na cmentarzu Wartogłowskim  i przed południem wybrałam się  aby spędzić chwilkę przy grobie najbliższych . Chciałam serdeczne podziękować i przekazać wyrazy dużego zadowolenia  tym służbom. Uprzejmi serdeczni pracowali aby nie było problemów z parkowaniem samochodów jak również  bezpieczeństwem odwiedzającym cmentarz. Szczególne podziękowania dla pracownika  Straży  Miejskiej 007 . Mimo bardzo dużęj ilości odwiedzających  parkowanie i informacje których udzielali przebiegało szybko i  sprawnie . Chciałam tym krótkim pismem podziękować Straży Miejskiej za bardzo dobrą pracę w tym szczególnym dniu.
Z poważaniem
J........... A.......... mieszkanka Katowic"

I znowu chce się przychodzić do pracy.

MW

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.