5 sierpnia 2022 15:18

4 sierpnia patrol zmotoryzowany w trakcie przejazdu ulicą Sikorskiego zauważył leżącą na ścieżce rowerowej kobietę.

Kobieta miała rozcięty łuk brwiowy oraz uskarżała się na ból głowy i nadgarstka. Funkcjonariusze niezwłocznie udzielili pomocy poszkodowanej.

Kobieta jadąc ścieżką rowerową słabo się poczuła i straciła równowagę. Spadając z roweru uszkodziła sobie również nadgarstek i mocno się poobijała. W trakcie rozmowy zaczęła się uskarżać na ból w okolicach miednicy. Poszkodowana nie była w stanie powiedzieć czy ktoś inny uczestniczył w tym zdarzeniu i czy mógł się przyczynić do jej wypadku.

Patrol wezwał Zespół Ratownictwa Medycznego, który po przebadaniu kobiety zabrał ją do szpitala.

Apelujemy: nie przechodź obojętnie, udziel pomocy i poinformuj odpowiednie służby. Straż Miejska Tychy - bezpłatny nr 986.

MW

foto:MP

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.