17 czerwca 2022 14:12

16 czerwca, strażnicy miejscy wzięli udział w zabezpieczeniu procesji Bożego Ciała na terenie miasta Tychy

W trakcie obchodów uroczystości Bożego Ciała jak co roku w procesjach ulicami naszego miasta przeszło kilka tysięcy osób. Strażnicy miejscy podczas procesji, zadbali o ich bezpieczeństwo.

Funkcjonariusze z pomocą kolegów z KMP w Tychach już od wczesnych godzin porannych rozpoczęli zabezpieczenie procesji ruszających z różnych parafii mieszczących się na terenie miasta Tychy. Strażnicy zabezpieczali kolumny z wiernymi, ale także wydawali polecenia kierującym pojazdami, co pozwoliło na prawidłowy i bezkolizyjny przebieg uroczystości.

Podczas uroczystości strażnicy miejscy także odpowiadali na nurtujące mieszkańców pytania, głównie z zakresu ładu i porządku publicznego oraz bezpieczeństwa zwiazanego z ruchem drogowym.

Fot: Materiały prasowe Straży Miejskiej Miasta Tychy

(MP)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.