8 czerwca 2022 16:53

4 czerwca, około godziny 19:40 strażnicy miejscy patrolujący rejon ul. Żwakowskiej, zauważyli leżącego na ścieżce rowerowej mężczyznę z urazem głowy.

Funkcjonariusze bezzwłocznie przystąpili do udzielenia poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wsparcia psychologicznego. Jednocześnie na miejsce zdarzenia zadysponowali zespół ratownictwa medycznego.

W toku prowadzonych czynności ustalono, iż jest to poszkodowany rowerzysta, który doznał urazu głowy w związku ze spłoszonym psem (zwierzę wyrwało się właścicielowi ze smyczy i wbiegło pod koła jednośladu). Poszkodowany z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, celem dalszej diagnostyki. Na czas hospitalizacji mężczyzny, jednoślad został zabezpieczony przez strażników miejskich.

 

Fot: Materiały prasowe Straży Miejskiej Miasta Tychy

(MP)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.