20 maja 2022 12:14

16 maja Prezydentem Miasta Tychy spotkał się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej. Głównym celem spotkania była prezentacja nowego Zastępcy Komendanta, który rozpoczął służbę w Straży Miejskiej w dniu 12 maja tego roku.

Straż Miejska Miasta Tychy od dnia 12 maja 2022r. ma Zastępcę Komendanta. Uroczysta prezentacja przez Prezydenta oraz pierwsze spotkanie Zastępcy z wszystkimi funkcjonariuszami było dobrą okazją do zapoznania załogi z dotychczasową służbą i osiągnięciami a co najważniejsze dla strażników, przedstawienia planu działania na przyszłość.

 

Do przyszłości funkcjonowania Straży Miejskiej Miasta Tychy odniósł się też Prezydent, który zapewnił, że nie przewiduję się żadnych kroków zmierzających do likwidacji formacji w naszym mieście.  Trudna sytuacja samorządów w Polsce wymaga ciągłego zaciskania pasa i szukanai oszczędności co niestety też wpływa na uposażenie funkcjonariuszy. Funkcjonariusze, zapewnienie Prezydenta przyjeli z ulgą i zrozumieniem sytuacji.

Osobę Zastępcy Komendanta przybliżymy w osobnym artykule.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.