20 maja 2022 11:46

Tyskie Centrum Seniora zwróciło się z prośbą do Staży Miejskiej o zorganizowanie zajęć z elementami samoobrony. To kilkudniowe zajęcia aktywizujące seniorów mające na celu poprawienie ich poczucia bezpieczeństwa. Zainteresowanie zajęciami bardzo nas zaskoczyło.

Kurs samoobrony czy raczej zajęcia ruchowe z elementami samoobrony realizujemy na prośbę Tyskiego Centrum Seniora - Klub Seniora+. To zajęcia aktywizujące dla członków klubu, które odbywają się w Balbinie Centrum. Miłym zaskoczeniem dla naszych instruktrów okazało się determinacja i zaangażowanie uczestników.

 

  

Nie było to tylko i wyłącznie oczekiwanie na pokaz technik i narzekanie "to nie dla mnie". Uczestnicy z entuzjazmem i wytrwałością trenowali techniki samoobrony. Koniec zajęć nie był wyczekiwaną chwilą końca zajęć. Oni chcą więcej! To jest postawa godna naśladowania.

Koniec siedzenia i narzekania. Czas walczyć!:)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.