10 grudnia 2021 14:38

Wraz z chłodniejszymi dniami, strażnicy miejscy rozpoczęli kontrole miejsc w których przebywają osoby bezdomne.

W całym mieście trwają kontrole miejsc w których przebywają osoby bezdomne. Strażnicy docierają do wszystkich osób koczujących w miejscach nieogrzewanych. Podczas rutynowych kontroli, funkcjonariusze oferują skorzystanie z miejskiej noclegowni, ciepłą odzież bądź w przypadku problemów zdrowotnych, przebadanie przez zespół ratownictwa medycznego.

 

Robi się zimno, coraz częściej można spotkać osoby bezdomne na klatkach schodowych lub w piwnicach, dlatego apelujemy do mieszkańców Miasta Tychy, aby nie być obojętnym i jak najszybciej powiadomić o takim fakcie straż miejską (986) lub policję (112)

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.