Aktualności

29 czerwca, około godziny 16:00 strażnicy miejscy patrolujący rejon Ośrodka Wypoczynkowego "Paprocany", pod jednym z drzew zauważyli leżącego, nieprzytomnego nastolatka w stanie głębokiego upojenia alkoholowego.

Na miejscu zdarzenia, znajdował się kolega chłopaka, wskazał strażnikom matkę nastolatka, która dowiadując się o stanie syna, przybyła na miejsce interwencji. Podczas prowadzonych czynności, u mężczyzny zaczęły występować drgawki, oraz wymioty krwią. Strażnicy bezzwłocznie przystąpili do udzielania pierwszej pomocy, natomiast ze względu na pogarszający się stan zdrowia na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, oraz patrol KMP Tychy.
 
Podczas oczekiwania na karetkę pogotowia, stan nastolatka nie pozwalał na jakikolwiek kontakt. Wstępne badanie alkomatem wykonane przez policjantów z KMP Tychy, wykazało ponad 2.2 promila. Po przyjeździe Zespolu Ratownictwa Medycznego, mężczyzna został przekazany pod opiekę medyków. Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzi KMP Tychy. 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×