25 czerwca 2021 20:23

23 czerwca, parę minut przed godziną 19:00 strażnicy miejscy transportując bezpańskie zwierzę do miejskiego schroniska, jadąc Ul. Sikorskiego zauważyli samochód osobowy który uderzył w betonową, przydrożną latarnie na zjeździe z DK1 w ul. Sikorskiego.

Będąc jednymi z pierwszych osób na miejscu zdarzenia, bezzwłocznie przystąpili do zabezpieczenia miejsca kolizji, oraz udzielenia pomocy kierującemu – który uskarżał się na ból w okolicy lewej obręczy barkowej. Po około 10 minutach, na miejscu zjawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął pacjenta, oraz zastępy z JRG PSP Tychy, które przystąpiły do usuwania skutków zdarzenia drogowego. W związku z natężonym ruchem, jak i prowadzonymi na zjeździe czynnościami przez policjantów z WRD KMP Tychy, przy użyciu radiowozu, zablokowano zjazd z DK1 kierując pojazdy bezpośrednio w kierunku Kobióra. Po około godzinie, samochód został odholowany a ruch przywrócony.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.