24 października 2014 14:46

Dnia 23 października 2014 roku w siedzibie tyskiej Straży Miejskiej odbyły się kolejne warsztaty dla młodzieży. Tym razem gośćmi działu profilaktyki była młodzież z klasy 2 Gimnazjum nr 2 w Tychach.

Prowadzącym warsztat był st. inspektor Zygmunt Zorgiel.

Tematem przewodnim zajęć była „ Złość, agresja, przemoc”. Wytłumaczone zostały powyższe zagadnienia. Omówiona została eskalacja złości, która to może przerodzić się w agresję oraz przemoc.

Zadaniem uczniów , podzielonych na grupy, było przedstawieni za pomocą rysunków jednego, wskazanego  przez prowadzącego zajęcia zagadnienia. Grupy  miały czas wolny na przygotowanie 5 minutowej wypowiedzi związanej ze swoja praca. Przedstawienie definicji, wniosków i podanie przykładu.

W SPOTKANIU WZIĘŁO UDZIAŁ  18 UCZNIÓW WRAZ Z OPIEKUNAMI.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.