14 września 2014 16:05

W dniu 14 września 2014 roku o godzinie 6.45 starszy inspektor Straży Miejskiej pełniący służbę na stanowisku dyżurnego przyjął zgłoszenie mężczyzny, który twierdził iż przed chwilą w rejonie dworca nn. osoba ukradła mu aparat fotograficzny o wartości około 3 tyś. złotych.

    O zaistniałym fakcie powiadomiono dyżurnego Policji, który na miejsce wysłał patrol przejmując sprawę.

   Jednocześnie z nagrań monitoringu funkcjonariusz Straży Miejskiej ustalił rysopis sprawcy. Dyżurny SM potwierdził w kasie iż sprawca kupił bilet do Pszczyny. Sprawdził również, o której odjeżdża najbliższy pociąg w tym kierunku. Z dyżurki obserwowano wejście na peron.

    W ostatniej chwili przed odjazdem pociągu do składu wbiegł domniemany sprawca z aparatem. Ustalono iż następną stacją gdzie zatrzyma się skład będzie Pszczyna.

    O powyższym fakcie dyżurny niezwłocznie powiadomił patrol Policji.

   Na peronie stacji Pszczyna sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.