Aktualności

Tuż przed Mikołajem, przedszkolaki z Przedszkola nr 12 w Tychach gościły w swym przedszkolu Funkcjonariuszki Straży Miejskiej.

 5 grudnia 2017 r w Przedszkolu nr 12, mieszczacym sie przy ul. Czarnieckiego 5 zostało przeprowadzone spotkanie profilaktyczne. Spotkanie to miało na celu przybliżenie dzieciom zagrożęń, na jakie mogą byc narazone w kontakach z obcymi osobami. Przedstwione zostały rózwnież niebezpieczeństwa, na które musi zwrucić uwage pieszy w ruchu drogowym.

 Przybyłe na miejsce funkcjonariuszki, zostały przywitane z ogromną życzliwością. Buzia każdego dziecka była usmiechnieta i radosna. Przedszkolaki chetnie odpowiadały na zadawane pytania. Wystkie dzieci, bez wyjatku chciały podzielic się swoja wiedzą.

 Na zakonczenie spotkania funkcjonariuszki rozdały opaski odblaskowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×