Aktualności

Sprawca kolizji, które miała miejsce przed Rondem Paprocańskim oddalił się z miejsca zdarzenia. Nie umknęło to operatorowi miejskiego monitoringu.

Operator monitoringu miejskiego zauważył kolizję pojazdów przed przejsciem w rejonie Ronda Paprocańskiego.

W takich przypadkach do obowiazków operatora należy obserwowanie miejsca zdarzenia i w razie poważnych utrudnień w ruchu lub widocznych obrażeń uczestników wypadku powiadomianie odpowiednich służb.

Tym razem w zderzeniu dwóch pojazdów nikt nie ucierpiał. Jednakże sprawca kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia nie pozostawiając swoich danych. Oddalający się sprawca został uchwycony prze jedną z kamer, która umożliwiła identyfikację kierowcy.

Operator monitoringu zabezpieczył materiał i przekazał sprawę dyżurnemu. Materiał i ustalenia operatora zostały przekazane policjantom bedącym na miejscu kolizji.

W wielu takich przypadkach monitoring miejski w Tychach ułatwia postępowanie odszkodowawcze i przyspiesza zakończenie dochodzeń przez policjantów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×