Aktualności

Coraz więcej zgłoszeń dotyczących zwierząt

20.09.16

Prawie codziennie interwencja funkcjonariuszy Straży Miejskiej Miasta Tychy dotyczy zwierząt. 19 września dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o biegającym w rejonie ulicy Jordana...

I miejsce tyskich funcjonariuszy w Mistrzostwach Polski Straży Miejskich i Gminnych

19.09.16

W sobotę 17 września 2016r we Wrocławiu, już po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Polski Straży Miejskich i Gminnych w wyciskaniu wielokrotnym sztangi.

Zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

23.08.16

Tyscy strażnicy dokonali ujęcia nietrzeźwego kierującego. 64 – letni tyszanin poruszał się po mieście bez uprawnień do kierowania pojazdem. Po przebadaniu przez policjantów alkomat wskazał wynik ponad dwóch promili!

Bezpieczne wakacje w świetlicy przy kościele św. Krzysztofa

05.08.16

Wychowawcy przyparafialnej świetlicy przy kościele pod wezwaniem Św. Krzysztofa zaprosili na spotkanie funkcjonariuszy Straży Miejskiej miasta Tychy.

Straż Miejska w "Zaczarowanym Ogrodzie"

05.08.16

We wtorek 26 lipca funkcjonariusze z działu profilaktyki odwiedzili wychowanków w Terapeutycznym punkcie przedszkolnym „Zaczarowany Ogród”, mieszczącym się przy ul. Na grobli 19.

Wakacje w "Bystrzaku"

05.08.16

22 lipca w Akademii Twórczego Rozwoju ”BYSTRZAK” odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Straży Miejskiej miasta Tychy z dziećmi.

Przedszkole nr 6

05.08.16

W piątkowe przedpołudnie tj. 22 lipca 2016 r do Przedszkola nr 6 mieszczącego się przy ul. Koniecznego 1 zawitali Strażnicy Miejscy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...