Aktualności

"Bezpieczna droga do szkoły"

21.10.16

W dniach od 13 do 15 września 2016r w SP nr 22 mieszczącej się przy ul. Harcerskiej odbyły się zajęcia z zakresu profilaktyki, prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej miasta Tychy.

Straż Miejska Miasta Tychy organizuje kurs samoobrony

10.10.16

Straż Miejska Miasta Tychy organizuje kolejną edycje kursu samoobrony. Jednak tym razem będzie to kurs dla KOBIET i wyłącznie kobiet! Serdecznie zapraszamy na zajęcia.

Coraz więcej zgłoszeń dotyczących zwierząt

20.09.16

Prawie codziennie interwencja funkcjonariuszy Straży Miejskiej Miasta Tychy dotyczy zwierząt. 19 września dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o biegającym w rejonie ulicy Jordana...

I miejsce tyskich funcjonariuszy w Mistrzostwach Polski Straży Miejskich i Gminnych

19.09.16

W sobotę 17 września 2016r we Wrocławiu, już po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Polski Straży Miejskich i Gminnych w wyciskaniu wielokrotnym sztangi.

Zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

23.08.16

Tyscy strażnicy dokonali ujęcia nietrzeźwego kierującego. 64 – letni tyszanin poruszał się po mieście bez uprawnień do kierowania pojazdem. Po przebadaniu przez policjantów alkomat wskazał wynik ponad dwóch promili!

Bezpieczne wakacje w świetlicy przy kościele św. Krzysztofa

05.08.16

Wychowawcy przyparafialnej świetlicy przy kościele pod wezwaniem Św. Krzysztofa zaprosili na spotkanie funkcjonariuszy Straży Miejskiej miasta Tychy.

Straż Miejska w "Zaczarowanym Ogrodzie"

05.08.16

We wtorek 26 lipca funkcjonariusze z działu profilaktyki odwiedzili wychowanków w Terapeutycznym punkcie przedszkolnym „Zaczarowany Ogród”, mieszczącym się przy ul. Na grobli 19.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...